Časté dotazy - makléři

Jak se mohu do systému zaregistrovat?

Stačí vyplnit a odeslat registrační formulář, následně Vás bude kontaktovat zástupce portálu a sdělí Vám jakým způsobem postupovat dál. Potvrdíte dobu registrace a budou Vám zaslány pokyny k zaplacení registrace. Po zaplacení registračního poplatku Vám zpřístupníme Váš profil a budete moct využívat naplno služeb, které portál nabízí. Zároveň budete zařazeni do databáze pro příjmání nabídek a poptávek.

 

Proč je registrace na portále placená?

V dnešním světě jsou informace velice cenné zboží. Rozhodli jsme se jít cestou kvality jednotlivých makléřů bez ohledu na to, s jakou realitní kanceláří spolupracují. Chceme, aby klienti měli na výběr z dostatečného množství realitních makléřů, kteří budou zároveň schopni stát si za svojí dobře odvedenou prací. Věříme, že tímto způsobem změníme pohled veřejnosti na práci realitních makléřů, kteří současně akceptují, že práce realitního makléře je především kvalitní servis pro klienta.

My Vám nabízíme nové obchodní příležitosti a záleží pouze na Vás, jestli je využijete nebo ne. Portál Vám zprostředkuje kontakty na klienty ze strany nabídky i poptávky. Vy, Vaše obchodní dovednosti a chování rozhodnou, jak dokážete tyto kontakty zhodnotit. 

Vycházeli jsme z praxe a pokud výši registračního poplatku srovnáte s měsíčními náklady průměrně obchodujícího realitního makléře, jedná se o malou položku s velkým potenciálem a ziskem pro jeho realitní činnost. Cena registrace se odvíjí od délky platné registrace, čím delší dobu zvolíte, tím je měsíční částka za používání portálu nižší. Sami si zhodnoťte, jaký má pro Vás tento měsíční poplatek přínos.

 

Proč bych se měl jako makléř registrovat?

Portál nabízí nový zdroj kontaktů pro Vaše podnikání v realitách. Cílí na realitní makléře jako takové, kteří si chtějí rozšířit svůj rozsah kontaktů a kteří souhlasí s filozofií, že obchodovat s nemovitostmi je referenční byznys, který není pro všechny. Zároveň cílí na makléře, kteří se chtějí podílet na osvětě klientů a jejich informovanosti.

Více informací najdete v článku zde.

 

Proč si můžu zvolit max. dvě (2) lokality působnosti ?

Chceme jít cestou specializace realitních makléřů na konkrétní lokality. Makléř, který zná dokonale svoji lokalitu, dokáže rychleji stanovit tržní cenu nemovitosti a tím i poradit klientovi, jakou má jeho nemovitost hodnotu. Zároveň specializace na lokality odradí ty realitní makléře, kteří jsou specialisté na všechny nemovitosti a všechny lokality. I takoví se v této branži pohybují, ale jejich přínos klientům je lehce zpochybnitelný. 

Dvě lokality zajistí dostatek kontaktů pro makléře a zároveň vysokou úroveň služeb pro klienta, který si může být jist jeho odborností.

Zadejte nabídku Vyberte si nejlepšího realitního makléře ve Vaší lokalitě.
Zadejte poptávku Získejte přístup k novým nabídkám ještě než se dostanou do inzerce.