Články

Proč se registrovat jako realitní makléř

11.9.2012 14:00 | Aktuality

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Cítíte, že práce realitního makléře je stále náročnější? Že špatné zkušenosti některých klientů jsou čím dál větší překážkou ke spolupráci s realitním makléřem? Že makléřům někdy chybí podstatný argument, proč mají klienti spolupracovat právě s nimi? Hledali jste někdy prodejní nástroj, který by Vás, realitního makléře, opravdu odlišil od konkurence?
celý článek ›

Hledáte investici do nemovitostí? Okresy Most a Chomutov jsou ideální příležitostí

9.9.2012 10:00 | Články realitních makléřů

Autor článku: Ing. Dolejš Petr

Nemovitosti jako alternativa investičních produktů je velmi známé a omílané téma, na které bylo sepsáno mnoho textu v podobě kurzů, knih nebo seminářů. Mnohem těžší je zúročit takto nabyté vědomosti v praxi.
celý článek ›

Špinavé triky realitních kanceláří

3.9.2012 9:00 | Rady a tipy pro klienty

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz za pomoci portálu Vlastnici.CZ

Se souhlasem autora, portálu Vlastnici.CZ, dnes zvěřeňujeme článek, který uceleně popisuje nejčastější triky realitních kanceláří. Za portál VeřejnýRegistr.cz chceme prohlásit, že článek je napsaný opravdu z reálných příkladů z praxe. Společným pojítkem je nekvalitní, často podvodná aktivita některých realitních makléřů. Proto velmi pozorně vybírejte, s kým při prodeji Vaší nemovitosti spolupraucjete. Není to o realitkách, je to o lidech.
celý článek ›

Jak si poctivě přivydělat v realitách aneb peníze za Vaše informace

30.8.2012 15:00 | Rady a tipy pro klienty

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Realitní byznys je v podstatě obchod s informacemi. Zkušený realitní makléř pracuje efektivně s informacemi: ví o majiteli nemovitosti, ví kde inzerovat nemovitost, jak získat zájemce, dokáže realizovat obchod. Přidaná hodnota kvalitního realitního makléře by měla být v realitních službách spjatých s převodem nemovitosti. Jak na tom můžete vydělat vy?
celý článek ›

Realitní poradna

23.8.2012 10:00 | Aktuality

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Před několika týdny jsme spustili realitní poradnu pro klienty. Dotaz do poradny může položit kdokoliv, koho zajímá názor realitních profesionálů. Na dotazy totiž odpovídají realitní makléři registrovaní na portálu VeřejnýRegistr.cz.
celý článek ›

Kdy uhradit kupní cenu nemovitosti

22.8.2012 15:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Ať už se rozhodnete prodávat nemovitost sami nebo za pomoci někoho jiného, určitě by Vás mělo zajímat jak a kdy za nemovitost zaplatit. Další důležitým faktorem bývá, kdo kupní cenu spravuje, před tím, než je nemovitost převedená na katastru nemovitostí na nového majitele.
celý článek ›

Bez realitky nebo s realitkou

17.8.2012 9:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Žijeme v době internetu. Pokud jste se rozhodli nabízet svoji nemovitost nebo ji naopak sháníte, v současnosti jsou informace z internetu nejjednodušší cestou k obchodu. Např. prodáváte-li svůj byt, první volba je většinou umístění nabídky na internet, kde Váš inzerát uvidí velké množství lidí v relativně krátkém čase.
celý článek ›

Jak sepsat kupní smlouvu k převodu nemovitosti?

16.8.2012 19:00 | Rady a tipy pro klienty

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Rozhodli jste se prodávat Vaší nemovitost sami a dospěli jste do fáze, kdy potřebujete sepsat kupní smlouvu? Spoléháte v rámci úspor na vzor stažený z internetu? V případě, že Vámi sepsaná kupní smlouva obsahuje chyby, vystavujete sami sebe i Vaše obchodní partnery (kupující) zbytečným komplikacím, které mohou pokazit celý obchod.
celý článek ›

Změna realitního trhu k lepšímu musí začít u klientů

10.8.2012 8:00 | Články realitních makléřů

Autor článku: Ing. Dolejš Petr

Denně při své práci, se svými kolegy, narážím na nespokojené nebo vyděšené klienty, kteří nechtějí mít s „realitkou“ nic společného. A nezdá se, že by se situace začala zlepšovat. Často se jim ani nedivím. Slyšel jsem desítky příběhů o tom, jak realitní makléř zkusil podvést nebo podvedl své klienty. Často ty příběhy byly z druhé ruky, ale všechny měly stejný základ: záměrně nepřesné nebo zkreslené informace.
celý článek ›

Co by jste měli vědět před tím, než začnete prodávat nemovitost?

19.7.2012 18:30 | Články realitních makléřů

Autor článku: Tesárek Martin

Pokud svěříte prodej do rukou realitního profesionála, nemusíte vědět prakticky nic, o vše se postará tento člověk - od toho jste si ho přece najali a taky ho za to platíte. Pokud se ale rozhodnete prodávat si svůj byt sami, bez asistence realitního makléře, je nutné mít na začátku určité informace. Pokud je nemáte, nemůžete očekávat, že svůj byt prodáte rychle, bezpečně a hlavně z co nejvyšším ziskem, což předpokládám, by měl být Váš cíl?
celý článek ›

Zadejte nabídku Vyberte si nejlepšího realitního makléře ve Vaší lokalitě.
Zadejte poptávku Získejte přístup k novým nabídkám ještě než se dostanou do inzerce.