Články

Hlášky realitních makléřů

18.6.2012 18:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Jste připraveni na jednání s realitním makléřem? Víte co od něho očekávat a jak vést celé jednání? Nikdy nevíte, koho potkáte. Je možné, že uslyšíte nebo jste už slyšeli některé z následujících hlášek. Jsou vytržené z kontextu, ale mohou Vám pomoci při rozhodování, s jakým realitním makléřem spolupracovat. Článek budeme postupně aktualizovat.
celý článek ›

Hledáme realitního šampióna

12.6.2012 13:00 | Aktuality

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Jaké vlastnosti by měl být ideální realitní makléř po Vás - klientů? Měl by to být tvrdý, nesmlouvavý obchodník nebo empatický člověk, který za každou cenu naslouchá klientovi, někdy i na úkor samotného obchodu? Pojďte s námi rozvinout diskuzi na toto téma.
celý článek ›

Když "klient" nemůže obejít realitního makléře

11.6.2012 14:00 | Články realitních makléřů

Autor článku: Birnbaumová Simona

Chci se s vámi podělit o aktuální zkušenost, která se mi stala při prodeji rodinného domu. Chtěla bych tímto článkem upozornit na to, že realitní obchod je především o dohodě všech zúčastněných stran. A když jedna strana nerespektuje pravidla (ani ty slušného chování), tak to nemusí vždy dopadnout dobře.
celý článek ›

Tisková zpráva, 24. května 2012, portál Veřejnýregistr.cz

24.5.2012 14:00 | Aktuality

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Před několika dny byl spuštěn nový portál pro klienty realitních kanceláří, resp. realitních makléřů, s názvem VeřejnýRegistr.cz . Portál zprostředkuje klientům (nabízejícím nebo hledajícím nemovitost) služby kvalitních realitních makléřů z různých realitních kanceláří v okolí jejich bydliště. Jediným měřítkem výběru je kvalita a úroveň realitních služeb daného makléře.
celý článek ›

Nejčastější chyby klientů realitních kanceláří I.

22.5.2012 10:00 | Rady a tipy pro klienty

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Obchod s nemovitostmi není stejný jako nákup v supermarketu, to je jasné. Přesto se mnozí lidé při obchodování s vlastní nemovitostí, ačkoli se může jednat o jejich jediný majetek, často chovají lehkomyslně nebo příliš důvěřivě. Zkusili jsme sepsat nejčastější chyby klientů do několika bodů. Díl první.
celý článek ›

Proč zadat poptávku přes portál VeřejnýRegistr.cz?

17.5.2012 13:00 | Rady a tipy pro klienty

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Služby portálu jsou užitečné pro všechny účastníky realitního obchodu. Klienti zde najdou realitní makléře, kteří poskytují kvalitní realitní služby. Realitní makléři naopak klienty, kteří se nevyhýbají spolupráci s realitní kanceláří a vědí, že kvalitní realitní služby jim mohou ušetřit spoustu času i peněz.
celý článek ›

Zadání nabídky – VeřejnýRegistr.cz vs. Bezplatné inzertní servery

16.5.2012 10:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Jednou z prvních možností inzerce, v případě že klient nechce využít služeb realitního zprostředkovatele, jsou bezplatné inzertní portály na internetu. Je trochu paradoxní, že právě tyto weby spíš než přímí zájemci monitorují realitní makléři, pro které jsou jedním z hlavních informačních zdrojů.
celý článek ›

Otázky na co se zeptat realitního makléře?

14.5.2012 16:00 | Jak si správně vybrat realitního makléře

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Správná otázka před podpisem jakéhokoliv dokumentu Vám dokáže ušetřit mnoho peněz, času a nervů. Připravili jsme pro Vás souhrn otázek, které by měli zaznít (podle situace) na jednání s realitním makléřem. Seznam budeme průběžně doplňovat. Nyní přinášíme základní typy otázek.
celý článek ›

Zadání nabídky – VeřejnýRegistr.cz vs. Realitní kancelář

3.5.2012 10:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Rozhodli jste se prodat nebo pronajmout svojí nemovitost a chcete využít služeb realitního zprostředkovatele? Už víte koho oslovíte nebo si zatím děláte průzkum mezi realitními kancelářemi? Možná právě děláte jedno z nejdůležitějších rozhodnutí ve Vašem životě a rozhodně nechcete šlápnout vedle.
celý článek ›

Způsob práce realitního makléře I. - Lístečky

30.4.2012 11:00 | Rady a tipy pro klienty

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Jedním z hlavních zdrojů informací pro realitního makléře, hlavně na začátku jeho kariéry, je práce v terénu. Součástí této činnosti je tzv. lístečkování = lepení nebo házení lístečků do schránek. Makléři tímto způsobem oslovují klienty, kteří se budˇ rozhodují nebo rozhodli prodat / pronajmout svojí nemovitost a zatím nevyvinuli aktivitu k tomu, aby se o této informaci někdo dozvěděl.
celý článek ›

Zadejte nabídku Vyberte si nejlepšího realitního makléře ve Vaší lokalitě.
Zadejte poptávku Získejte přístup k novým nabídkám ještě než se dostanou do inzerce.