Články

Hlášky realitních makléřů

18.6.2012 18:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Jste připraveni na jednání s realitním makléřem? Víte co od něho očekávat a jak vést celé jednání? Nikdy nevíte, koho potkáte. Je možné, že uslyšíte nebo jste už slyšeli některé z následujících hlášek. Jsou vytržené z kontextu, ale mohou Vám pomoci při rozhodování, s jakým realitním makléřem spolupracovat. Článek budeme postupně aktualizovat.
celý článek ›

Hledáme realitního šampióna

12.6.2012 13:00 | Aktuality

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Jaké vlastnosti by měl být ideální realitní makléř po Vás - klientů? Měl by to být tvrdý, nesmlouvavý obchodník nebo empatický člověk, který za každou cenu naslouchá klientovi, někdy i na úkor samotného obchodu? Pojďte s námi rozvinout diskuzi na toto téma.
celý článek ›

Když "klient" nemůže obejít realitního makléře

11.6.2012 14:00 | Články realitních makléřů

Autor článku: Birnbaumová Simona

Chci se s vámi podělit o aktuální zkušenost, která se mi stala při prodeji rodinného domu. Chtěla bych tímto článkem upozornit na to, že realitní obchod je především o dohodě všech zúčastněných stran. A když jedna strana nerespektuje pravidla (ani ty slušného chování), tak to nemusí vždy dopadnout dobře.
celý článek ›

Proč je dobré spolupracovat s makléřem - specialistou na konkrétní lokalitu?

7.6.2012 10:00 | Jak si správně vybrat realitního makléře

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Zobchodovat nemovitost kdekoliv po celé České republice dokáže každý kvalitní makléř. Proces realitního obchodu má své náležitosti, které je nutné dodržet pokaždé bez ohledu na region. Hlavní výhoda spolupráce s makléřem, který dokonale zná svojí lokalitu je ta, že klient může čerpat z jeho zkušeností z minulých obchodů a výborné znalosti cenové mapy nemovitostí.
celý článek ›

Klíčové faktory, které mají vliv na prodej nemovitosti

28.5.2012 9:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Kéž by to bylo tak snadné, pověsit na internet inzerát že prodáváte byt, počkat si až zavolá zájemce, který se po prohlídce promění v kupce, jež akceptuje Vaší cenu. Nejlépe s hotovostí. Stáhnout z internetu vzor kupní smlouvy, podat na katastru nemovitostí návrh na změnu vlastníka, předat si peníze. Nakonec si předat nemovitost, podat si ruce, rozloučit se a život jde dál. Určitě se takový scénář někdy stal, ale spoléhat jen na něj se moc nedá. Jaké jsou klíčové faktory, které ovlivňují prodej…
celý článek ›

Tisková zpráva, 24. května 2012, portál Veřejnýregistr.cz

24.5.2012 14:00 | Aktuality

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Před několika dny byl spuštěn nový portál pro klienty realitních kanceláří, resp. realitních makléřů, s názvem VeřejnýRegistr.cz . Portál zprostředkuje klientům (nabízejícím nebo hledajícím nemovitost) služby kvalitních realitních makléřů z různých realitních kanceláří v okolí jejich bydliště. Jediným měřítkem výběru je kvalita a úroveň realitních služeb daného makléře.
celý článek ›

Nejčastější chyby klientů realitních kanceláří I.

22.5.2012 10:00 | Rady a tipy pro klienty

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Obchod s nemovitostmi není stejný jako nákup v supermarketu, to je jasné. Přesto se mnozí lidé při obchodování s vlastní nemovitostí, ačkoli se může jednat o jejich jediný majetek, často chovají lehkomyslně nebo příliš důvěřivě. Zkusili jsme sepsat nejčastější chyby klientů do několika bodů. Díl první.
celý článek ›

Proč zadat poptávku přes portál VeřejnýRegistr.cz?

17.5.2012 13:00 | Rady a tipy pro klienty

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Služby portálu jsou užitečné pro všechny účastníky realitního obchodu. Klienti zde najdou realitní makléře, kteří poskytují kvalitní realitní služby. Realitní makléři naopak klienty, kteří se nevyhýbají spolupráci s realitní kanceláří a vědí, že kvalitní realitní služby jim mohou ušetřit spoustu času i peněz.
celý článek ›

Zadání nabídky – VeřejnýRegistr.cz vs. Bezplatné inzertní servery

16.5.2012 10:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Jednou z prvních možností inzerce, v případě že klient nechce využít služeb realitního zprostředkovatele, jsou bezplatné inzertní portály na internetu. Je trochu paradoxní, že právě tyto weby spíš než přímí zájemci monitorují realitní makléři, pro které jsou jedním z hlavních informačních zdrojů.
celý článek ›

Otázky na co se zeptat realitního makléře?

14.5.2012 16:00 | Jak si správně vybrat realitního makléře

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Správná otázka před podpisem jakéhokoliv dokumentu Vám dokáže ušetřit mnoho peněz, času a nervů. Připravili jsme pro Vás souhrn otázek, které by měli zaznít (podle situace) na jednání s realitním makléřem. Seznam budeme průběžně doplňovat. Nyní přinášíme základní typy otázek.
celý článek ›

Zadejte nabídku Vyberte si nejlepšího realitního makléře ve Vaší lokalitě.
Zadejte poptávku Získejte přístup k novým nabídkám ještě než se dostanou do inzerce.