Články

Proč spolupracovat s realitním makléřem ?

29.4.2012 10:00 | Jak si správně vybrat realitního makléře

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Pokud máte v úmyslu prodávat svojí nemovitost, zřejmě Vás napadlo, zda by Vám nějakým způsobem v prodeji mohl pomoci realitní makléř. V praxi se občas setkáváme s odmítavým postojem k realitním makléřům. Je to způsobeno především špatnou zkušeností, představou o snadném prodeji bez makléře a nevědomostí jeho skutečného přínosu.
celý článek ›

Tipař aneb jak si přivydělat v realitách

27.4.2012 15:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

V realitním obchodě, stejně jako v každém jiném, je důležité mít ty správné informace ve správný čas. Makléřům při jejich práci pomáhají mimo jiné tzv. tipaři. Osoby, které dohazují obchody, ale sami se realitní činností naplno nezabývají. Dobrý tipař může makléři výrazně pomoci při jeho obchodních výsledcích.
celý článek ›

Vývoj realitního trhu po revoluci

26.4.2012 9:00 | Než začnete nabízet svou nemovitost

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Trh s nemovitostmi prochází jako každý jiný trh určitým vývojem a i když se jedná o citlivou obchodní položku – pro většinu z nás o jediný větší majetek, podléhá tržním mechanismům – zákonu nabídky a poptávky. Tyto dvě veličiny prostě určují cenu Vaší nemovitosti. Rčení každá věc má svého kupce někdy platí i zde, ale jestliže čekáte na kupce 2 roky, navíc když trh neustále klesá, chce to opravdu velkou dávku optimismu.
celý článek ›

Zadejte nabídku Vyberte si nejlepšího realitního makléře ve Vaší lokalitě.
Zadejte poptávku Získejte přístup k novým nabídkám ještě než se dostanou do inzerce.