Proč se registrovat jako realitní makléř

VeřejnýRegistr.cz

11.9.2012 14:00 | Aktuality

Autor článku: VeřejnýRegistr.cz

Cítíte, že práce realitního makléře je stále náročnější? Že špatné zkušenosti některých klientů jsou čím dál větší překážkou ke spolupráci s realitním makléřem? Že makléřům někdy chybí podstatný argument, proč mají klienti spolupracovat právě s nimi? Hledali jste někdy prodejní nástroj, který by Vás, realitního makléře, opravdu odlišil od konkurence?

 

Portál VeřejnýRegistr.cz změní Vaše obchodní výsledky a přinese Vám nové obchodní příležitosti, které Vy dokážete přetavit ve své obchodní úspěchy. Klienti hledají kvalitní realitní služby, ale dodnes jim chyběl zdroj informací, ze kterých by mohli čerpat při výběru realitních makléřů. Tím zdrojem je náš portál.

Realitní kancelář je tak dobrá, s jakými realitními makléři spolupracuje a naopak. Tím, že poskytujete jako makléři kvalitní realitní služby pomáháte v rozvoji celé realitní kanceláři, kterou reprezentujete. O tom, že nabízíte kvalitní realitní služby se klienti mohou dozvědět z našeho portálu.

 

Budete-li používat Váš profil na portálu efektivně, může Vám pomoc k novým obchodům, kde jste zatím soupeřili s konkurencí. Např. při obvolávání nových inzerátů jste často několikátí v pořadí, kteří mluví s klientem po telefonu, který má špatnou zkušenost s RK. Když mu vysvětlíte, že jste součástí projektu, kde makléři nabízejí pouze kvalitní realitní servis, může ho to motivovat ke spolupráci právě s Vámi.

 

Výhody portálu pro makléře

 Váš profil = Vaše vizitka - viz vzorový profil makléře

 • Můžete uvést odkaz na webové stránky, kde jsou Vaše jiné nabídky a podpořit tím jejich prodej
 • Můžete zveřejnit kontakty přímo na Vás, klienti Vás mohou oslovit napřímo 
 • Můžete oslovit nové klienty skrze Vámi vydávané články
 • Můžete spolupracovat s ostatními realitními makléři díky systému vkládání nabídek a poptávek

 

Další výhody

 • Reference mohou psát pouze registrovaní uživatelé, kteří s Vámi realizovali obchod, tzn. žádné fiktivní hodnocení, v případě neshod se můžete bránit
 • Nové zakázky (nabídky nebo poptávky) vidíte okamžitě, jste-li ve výběru makléřů zvolených klientem 
 • Dostanete se napřímo k novým, zajimavým zakázkám - např. k výkupům za hotové, k aktuálním poptávkám, kdy klienti nemají čas ani chuť prohledávat internet a spoléhají na makléře
 • Zvýšíte svojí důvěryhodnost při jednání s klienty – můžete se odkázat na stránky VeřejnýRegistr.cz, kde si klienti můžou ověřit Váš profil
 • Stejně jako si klienti vybírají makléře, i Vy jako makléři si můžete zvolit, zda-li budete s klientem spolupracovat
 • Uvidíte zpětně poptávky ve Vaší lokalitě (pokud si klient nezvolil konkrétního makléře)
 • Portál podstatně stírá rozdíly mezi velkou a malou realitní kanceláří – záleží jen na kvalitě poskytovaných služeb konkrétním makléřem
 • Čím dříve se zaregistrujete, tím více obchodních příležitostí můžete získat
 • Vaše investice do registrace se Vám rychle vrátí jedním úspěšným obchodem zprostředkovaným přes VeřejnýRegistr.cz (např. pronájmem nemovitosti)

 

 

Tím, že se registrujete do Vámi vybraného okresu, dáte klientům najevo, že v jejich okolí působí makléř, který poskytuje kvalitní realitní servis na určité profesionální úrovni. Zároveň začneme spolu s Vámi spouštět informační kampaň o portálu a jeho službách ve Vaší lokalitě. Klienti pak mohou naplno využít služeb portálu a Vy máte obratem nové obchodní příležitosti ke zpracování.

Pokud si nevíte rady s registrací, zhlédněte videonávod.

 

Líbí se Vám naše nabídka nebo máte jinou představu? Jaký máte názor na portál? Máte jiný dotaz?

Zajímá nás Vaše zpětná vazba. Máte-li problémy s registrací, napište nám.

Rádi vše zodpovíme na e-mailu: info@verejnyregistr.cz.

Najdete nás i na stránkách Facebooku a Twitteru

 

Petr Dolejš, zakladatel portálu

Hodnocení článku:

Komentáře

Zadejte nabídku Vyberte si nejlepšího realitního makléře ve Vaší lokalitě.
Zadejte poptávku Získejte přístup k novým nabídkám ještě než se dostanou do inzerce.