Jak to funguje

                                                                                                  

VeřejnýRegistr.cz je portál, který Vám zprostředkuje služby kvalitních realitních makléřů z různých realitních kanceláří působících ve Vaší lokalitě. Vyberte si svého makléře a na konci obchodu na něj můžete napsat referenci.

Co se stane, když zadáte nabídku nebo poptávku? Vaši zakázku uvidí Vámi vybraný realitní makléř, kdy:

 

1. může mít ihned zájemce na Vaší nemovitost nebo může mít nemovitost v nabídce, kterou právě hledáte

2. můžete začít spolupracovat s realitním makléřem a hledat zájemce společně. Makléř zobchoduje Vaší nemovitost přes své prodejní kanály: obchodní kontakty, internet, díky spolupráci se svými kolegy z pobočky, vývěsky apod.

 

++++++++       -----------------------------------------------------       ++++++++

 

Jakým způsobem vybíráme makléře ke spolupráci?

Jak zabraňuje podvodným referencím a doporučením?

Proč mohou psát reference jen registrovaní uživatelé a jen na nové obchody?

Dozvíte se v sekci Časté dotazy - ostatní.

 

++++++++       -----------------------------------------------------       ++++++++

 

Postup pro zadání nabídky

1. Přes formulář nabídky můžete zadat údaje o Vaší nemovitosti - povinné údaje jsou: lokalita, typ nabídky, typ nemovitosti a krátký popis nemovitosti.

2. V doplňujících údajích máte dvě možnosti:

a) Vyberte si makléře sami podle Vašeho uvážení 

b) Nechcete ztrácet čas? Klikněte na počet makléřů, kolika chcete být kontaktovaní (Vybereme makléře za Vás).

Nenašli jste žádného makléře ve Vaší lokalitě? Informujte nás o tom zde.

3. Stisknutím tlačítka "Uložit", po správném vyplnění požadovaných údajů, nám nabídku odešlete.

4. Po odeslání se nabídka zobrazí na kartě Nabídky a ve Vašem profilu, který najdete pod svým přihlašovacím jménem vpravo nahoře. Veškeré informace Vám přijdou na email, který jste uvedli při registraci.

5. V detailu nabídky na svém profilu okamžitě vidíte, kteří makléři dostali informaci o Vaší nabídce a jste zde s nimi v přímém kontaktu. Detail nabídky se zobrazí pouze osloveným registrovaným makléřům.

6. Makléři Vám budou odpovídat prostřednictvím portálu a je jen na Vás, jestli si po osobních jednáních někoho vyberete ke spolupráci.

7. Jestli máte vybraného makléře, se kterým chcete spolupracovat, klikněte na tlačítko Vybrat makléře s jeho jménem. Výběrem makléře zmizí Vaše nabídka všem ostatním makléřům.

8. Po dokončení obchodu můžete na vybraného makléře napsat referenci a doporučení.

 

Postup pro zadání poptávky

1. Přes formulář poptávky můžete zadat údaje o Vámi hledané nemovitosti - povinné údaje jsou: lokalita, typ nabídky, typ nemovitosti a krátký popis nemovitosti.

2. V doplňujících údajích máte dvě možnosti:

a) Vaši poptávku automaticky uvidí všichni makléři z dané lokality (okresu) 

b) Můžete sami vybrat svého realitního makléře

Pokud si chcete sami vybrat makléře, klikněte na tlačítko Vyberte makléře a objeví se Vám tabulka s registrovanými realitními makléři, zde můžete nastavit okres a zobrazí se Vám makléři v daném okrese. Když kliknete na jméno makléře, v novém okně se Vám zobrazí jeho profil. Na profilu mají makléři standardně odkaz na veškeré své zakázky, které Vám mohou aktuálně nabídnout.

V případě, že jste ve Vaší lokalitě nenašli žádného makléře, klikněte prosím zde, kde můžete zadat Vaši poptávku a pracovníci portálu ji zpracují.

3. Po odeslání se poptávka zobrazí na kartě Poptávky a ve Vašem profilu, který najdete pod svým přihlašovacím jménem vpravo nahoře. Veškeré informace Vám přijdou na email, který jste uvedli při registraci.

4. V detailu poptávky (Můj účet klienta - Poptávky) okamžitě vidíte, kteří makléři dostali informaci o Vaší poptávce. Detail poptávky se zobrazí pouze osloveným registrovaným makléřům.

5. Makléři Vám budou odpovídat prostřednictvím portálu, budou Vám zasílat nabídky, které nejvíc vyhovují Vaší poptávce (čím víc makléřů poptávku uvidí, tím větší bude pravděpodobnost, že najdete potřebnou nemovitost) NEBO si můžete vybrat jednoho makléře už na začátku hledání a on Vám bude hledat nemovitost přímo na míru.

6. Jestli máte vybraného makléře, se kterým chcete spolupracovat, klikněte na tlačítko Vybrat makléře s jeho jménem. Výběrem makléře zmizí Vaše poptávka všem ostatním makléřům.

7. Po dokončení obchodu můžete na vybraného makléře napsat referenci a doporučení.

 

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, napište nám na info@verejnyregistr.cz

  

Pozn.: Doporučujeme komunikovat pouze s registrovanými makléři, kteří se Vám zobrazí u konkrétní nabídky či poptávky. Jedině tak si budete moci vybrat makléře a v případě spolupráce napsat referenci. Pokud by se Vám ozvali jiní makléři než Vámi vybraní či zvolení, podstupujete riziko spolupráce s neověřeným makléřem bez možnosti zpětné vazby.

Zadejte nabídku Vyberte si nejlepšího realitního makléře ve Vaší lokalitě.
Zadejte poptávku Získejte přístup k novým nabídkám ještě než se dostanou do inzerce.