Realitní makléř - Jan Novák (vzorový profil)

Jméno: Jan Novák

IČ: 12345678

Telefon: 123 456 789

E-mail: jannovak@mojedomena.cz

Lokalita: Liberec

Druhá lokalita: Jablonec nad Nisou

Kompletní nabídku mých nemovitostí najdete na: www.mojedomena.cz

Hovořím jazyky: česky, anglicky

Krátce o mně:

V realitách podnikám od roku 2000 a mohu svým klientům nabídnout více než desetileté zkušenosti s obchodováním různých typů nemovitostí na Liberecku a Jablonecku. Mým mottem je nabídka špičkových realitních služeb pro klienta a kompletní realizace obchodů od první schůzky do předání nemovitosti. Vzhledem ke skutečnosti, že obchoduji výhradně v lokalitách Liberecka a Jablonecka znám dokonale cenovou mapu rezidenčních nemovitostí a dokážu Vám jasně a přehledně vysvětlit postup prodeje právě Vaší nemovitosti. Poskytuji individuální servis a poradenství v oblasti realit a sázím na kvalitu svých služeb, ne na kvantitu. V případě zájmu o spolupráci mne prosím kontaktujte prostřednictvím portálu, protože věřím ve své schopnosti a dovednosti a budu rád za Vaší referenci na konci obchodu.

 
Celkové hodnocení:
(4.5 z 5; hodnoceno 15x)
Patrik Havlíček
Děkuji panu Novákovi za zajištění prodeje našeho rodinného domu. Měli jsme obavy spolupracovat s realitním makléřem, protože naši známí měli špatné zkušenosti. Ale pan Novák nás přesvědčil a nakonec to bylo nejlepší řešení. Sice jsme museli kupujícím poskytnout drobnou slevu, ale prodej proběhl rychle, korektně a bez potíží.
Doporučuji makléře
Lenka S.
Doporučujeme Vás dál. Výborný přístup ke klientovi. Měli jsme průběžné informace po čas celého obchodu.
Doporučuji makléře
Denisa K.
Se službami makléře jsem byla spokojena. Prodej trval delší dobu, protože zájemci měli trochu problémy s financováním, ale nakonec to dobře dopadlo.
Doporučuji makléře
Milan P.
Za tu provizi jsem teda očekával lepší služby.
Nedoporučuji makléře
Roman Vomáčka
Vše ok. Maximální spokojenost. Až budeme prodávat naší chatu, opět se na Vás obrátíme. Ať se Vám daří.
Doporučuji makléře